İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik-Bilgisayar Bölümü öğrencileri tarafından 2016 yılında yeniden aktifleştirilen kulübümüz yeni kimlik ve gücüne güç katarak büyüyen dinamik ekibiyle okuldaki derslere ek çalışmalar ve kendi içinde seminerler düzenleyerek matematiksel olgunluğumuzu arttırmanın yanı sıra yazılım alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek planladığımız projeleri hayata geçirmeyi amaçlamaktadır.  Mesleki hayatın sadece teorik bilgilerden ibaret olmadığını biliyor ve bu yolda bizimle birlikte olan arkadaşlarımızı iş hayatına yaklaştırarak dış dünyanın gerçeklerini idrak etmelerini sağlamayı umuyoruz.

Ekip olarak ilgili bölümlerde ki arkadaşlarımıza dolu bir öğrencilik yaşamı sunarken sektöre; gelişime açık, motivasyonu yüksek ve takım çalışmalarına yatkın bireyler kazandırma iddiasındayız.

Biz yeni şeyler öğrenmeye açık, meraklı ve öğrendiklerini paylaşmayı seven insanların çoğunlukta olduğu bir topluluğuz. Açığız ve deli gibi yeni şeyler öğrenmek istiyoruz : )

 Her hafta düzenli olarak yaptığımız yönetim kurulu toplantımıza sende katılabilir, fikirlerini bizimle paylaşabilirsin. Yenilikçi fikirlerin ve sen bizim için çok önemlisin. Unutma seni de aramıza bekliyoruzz !!